pisture

Nabídka výuky - všechny kategorie

(NE)bojíme se maturity!

Mgr. Pavlína Geschwentner, středa, 14:30 - 15:15, Podrobnosti »

32 + 1 statečných

Mgr. Zuzana Jirchářová, středa, 07:00 - 07:45 nebo úterý, 13:40 - 14:25 nebo čtvrtek, 13:40 - 14:25 nebo pátek, 14:15 - 15:00 nebo středa, 13:40 - 14:25 nebo pondělí, 14:15 - 15:00, Podrobnosti »

Afternoon English (Tea)

Jana Pohludková, pondělí, 14:30 - 15:15, Podrobnosti »

Anglická studovna

Mgr. Milan Hrabal, pondělí, 13:40 - 14:10, Podrobnosti »

Anglický jazyk - příprava na maturitu

Mgr. Lenka Havlíčková, pondělí, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Ať je nám spolu dobře

Radka Holubářová, čtvrtek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

BARVY TEXTU (Dramaťák - recitace)

Ing. Darina Bočková, pondělí, 12:45 - 16:00 nebo úterý, 13:15 - 16:20, Podrobnosti »

BGV - DOBRÁ VOLBA

Mgr. Martina Janáková, čtvrtek, 16:30 - 18:00, Podrobnosti »

BGV - DOBRÁ VOLBA

Mgr. Vladislava Krejčová, čtvrtek, 16:30 - 18:00, Podrobnosti »

BGV - DOBRÁ VOLBA

Ing. Kamila Málková, čtvrtek, 16:30 - 17:30, Podrobnosti »

Bižuterie - korálková krása

Alena Petrová, pátek, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Boulder cup

Mgr. Milan Hrabal, 25.11.2017, 16:00 - 19:00, Podrobnosti »

CESTA ŽIVOTEM A PŘÍRODOU

Mgr. Vladimír Holeček, pondělí, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Cvičení pro předškoláky

Mgr. Milan Hrabal, pondělí, 16:00 - 17:30, Podrobnosti »

Cvičení pro rodiče s dětmi

Romana Dvořáková, pondělí, 16:00 - 17:30, Podrobnosti »

Cyklovyjížďky

Mgr. Kateřina Loubková, čtvrtek, 14:45 - 17:45, Podrobnosti »

Čaj o páté

Mgr. Milan Hrabal, pátek, 17:00 - 19:15, Podrobnosti »

ČEŠTINA NADSTANDARD PRIMA

Mgr. Martina Janáková, čtvrtek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

ČEŠTINA NADSTANDARD TERCIE

Mgr. Martina Janáková, pátek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Dějepisná olympiáda

Mgr. Jana Petrová, 14:15 - 15:00, Podrobnosti »

Děravý míček

Ing. Petr Dopita, středa, 15:00 - 16:30, Podrobnosti »

Didaktické hry německého jazyka

Mgr. Pavlína Geschwentner, čtvrtek, 14:30 - 15:15, Podrobnosti »

Dožeň, co jsme nestihli

Dita Špačková, středa, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

DRAMAŤÁK - BLIK - CVAK - PŘÍJEM

Mgr. Martina Janáková, úterý, 14:15 - 16:00, Podrobnosti »

DRAMAŤÁK - Hromy & blesky

Mgr. Martina Janáková, středa, 14:15 - 16:00, Podrobnosti »

DRAMAŤÁK - Wykulený woči

Mgr. Martina Janáková, pondělí, 14:15 - 16:00, Podrobnosti »

Exkurze do Prahy na výstavu Tutanchamona

Mgr. Jana Petrová, 07:45 - 17:00, Podrobnosti »

Expediční soustředění a expedice

Mgr. Marek Winter, 15:35 - 16:20 nebo 15:00 - 15:45, Podrobnosti »

Filipovský varhanní festival

Mgr. Jiří Chlum, neděle, 14:00 - 17:00, Podrobnosti »

FIMO hrátky

Mgr. Lenka Foberová, úterý, 14:10 - 15:45, Podrobnosti »

Florbal pro začátečníky

Jakub Rattay, čtvrtek, 15:15 - 17:00, Podrobnosti »

Flórbalový turnaj

Jakub Damnitz, pátek, 06:30 - 08:00, Podrobnosti »

Florbalový, volejbalový trenink a trénink stolního tenisu

Ing. Petr Dopita, středa, 15:00 - 16:30 nebo pondělí, 15:00 - 16:30, Podrobnosti »

Florfunění - pro milovníky rychlých, děravých a štípavých míčků

Mgr. Stanislav Hocko, úterý, 07:00 - 07:45 nebo středa, 07:00 - 07:45 nebo pátek, 13:30 - 15:00 nebo úterý, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Fyzika na háku

Mgr. Jana Paulusová, úterý, 14:00 - 14:45, Podrobnosti »

Goya - výtvarný seminář

Mgr. Jan Hedvík, pondělí, 14:00 - 18:00, Podrobnosti »

Hadí cvičeníčko (Zdravotní TV)

Mgr. Marek Winter, čtvrtek, 14:45 - 15:30, Podrobnosti »

HISTORIA MAGISTRA VITAE - regionální historie

Mgr. Jana Petrová, čtvrtek, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Horolezení - bouldering

Mgr. Milan Hrabal, pátek, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

HRÁTKY NEJEN SE ZVÍŘÁTKY

Mgr. Vladimír Holeček, pátek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Hvězdné stársky nad oblohou

Mgr. Zdeněk Barborík, čtvrtek, 18:00 - 19:00 nebo úterý, 16:00 - 17:30, Podrobnosti »

Chemie hrou

Mgr. Václav Krejčí, středa, 15:00 - 17:15, Podrobnosti »

Jak to vidím já i vy aneb demokracie v praxi.

Mgr. Jana Petrová, úterý, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

JE-LI K MÁNÍ SAUNOVÁNÍ?... A S TÍM SPOJENÉ PLAVÁNÍ.

Bc. Lucie Dospělová, pondělí, 19:00 - 21:00 nebo čtvrtek, 19:00 - 21:00, Podrobnosti »

KDO JE KDO A CO JE CO - křesťanství jako základ evropské kultury a identity

Mgr. Martina Janáková, pátek, 13:45 - 14:30, Podrobnosti »

Když nám nejde matika, půjdeme na praktika

Bc. Veronika Svobodová, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

KLUB DELTA 2016/2017

Vlastimil Zelinka, pátek, 13:40 - 15:10 nebo pondělí, 13:40 - 15:30 nebo středa, 13:40 - 15:30, Podrobnosti »

Klub chovatelů

Alena Petrová, pátek, 16:00 - 17:30, Podrobnosti »

Kondiční běh

Milan Roudnický, středa, 15:45 - 16:30 nebo úterý, 15:45 - 16:35, Podrobnosti »

Kondiční cvičení

Radka Holubářová, čtvrtek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Kondiční posilování

Bc. Lucie Dospělová, čtvrtek, 17:00 - 18:30, Podrobnosti »

Kotrmelcování a parkour

Mgr. Stanislav Hocko, pátek, 13:45 - 16:00 nebo čtvrtek, 07:00 - 07:45 nebo pondělí, 16:30 - 18:00, Podrobnosti »

LASERGAME

Mgr. Jana Petrová, 09:00 - 13:00, Podrobnosti »

Leibnizovy schůzky

Mgr. Jana Paulusová, pátek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Letem světem s matematikou doběhneme do cíle

Mgr. Dagmar Fohlová, středa, 13:35 - 15:05, Podrobnosti »

Lyžařský výcvikový kurz na chatě Bumbálka v Krkonoších

Mgr. Jana Petrová, 14:00 - 18:00, Podrobnosti »

Malý princ

Mgr. Jan Hedvík, čtvrtek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Mám na to!

PaedDr. Jana Veselá, čtvrtek, 06:55 - 07:40 nebo středa, 06:55 - 07:45, Podrobnosti »

Matematické hry

Mgr. Hana Brabníková, čtvrtek, 13:15 - 14:00 nebo středa, 13:15 - 14:00, Podrobnosti »

Matematické hry

Dana Caklová, středa, 13:15 - 14:00 nebo čtvrtek, 13:15 - 14:00, Podrobnosti »

Matematický kroužek

Mgr. Lenka Havlíčková, pátek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Matika polopatě

Mgr. Jana Paulusová, pondělí, 14:00 - 14:45, Podrobnosti »

Maturita? No a?

Mgr. Lenka Pondělíčková, čtvrtek, 13:35 - 14:10, Podrobnosti »

Mediace ve škole

Radka Holubářová, čtvrtek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

NÁBOŽKO

Mgr. Martina Janáková, pátek, 15:30 - 18:00, Podrobnosti »

Naše mateřština

Mgr. Zuzana Jirchářová, středa, 07:00 - 07:45 nebo čtvrtek, 07:00 - 07:45 nebo pátek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Nebojte se čísel a znaků

Ing. Kamila Málková, středa, 07:00 - 07:45 nebo pátek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Němčina pro začátečníky a mírně pokročilé

Mgr. Kateřina Loubková, úterý, 16:30 - 18:00, Podrobnosti »

Němčina pro začátečníky a mírně pokročilé

Bc. Petra Vosecká, pondělí, 16:00 - 17:30, Podrobnosti »

Odhalte záhadu čísel - 2

Mgr. Vladislava Krejčová, středa, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Olympiáda z českého jazyka

Mgr. Jana Petrová, 7.11.2017, 14:30 - 15:15, Podrobnosti »

Otázky a odpovědi

Ing. Kamil Bujárek, středa, 14:10 - 14:55, Podrobnosti »

Otužování

Mgr. Marek Winter, pátek, 15:00 - 15:45, Podrobnosti »

Per aspera ad astra (Přes překážky ke hvězdám) - Nejsem barbar, umím latinsky....

Mgr. Lenka Pondělíčková, pondělí, 13:35 - 14:15, Podrobnosti »

Pěvecký sbor

Mgr. Zuzana Jirchářová, pátek, 12:45 - 13:30 nebo pondělí, 14:15 - 15:00 nebo pátek, 14:15 - 15:45 nebo sobota, 09:00 - 10:30 nebo středa, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Píšu všemi deseti

Žaneta Škáchová, středa, 14:30 - 15:15, Podrobnosti »

Podvečerní bouldering

Mgr. Milan Hrabal, pondělí, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Posilování a stolní tenis

Mgr. Stanislav Hocko, pondělí, 14:30 - 16:00, Podrobnosti »

Praděd

Bc. Lucie Dospělová, 18:00 - 21:00, Podrobnosti »

Pravopis mě (NE)baví aneb konečně bez chyb

Mgr. Jana Petrová, pátek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Propocená tílka

Mgr. Kamila Veselá, úterý, 07:00 - 07:45 nebo pátek, 13:45 - 15:15, Podrobnosti »

Přebor školy v boulderingu

Ing. Petr Dopita, pondělí, 14:00 - 16:45, Podrobnosti »

Přebor školy v bumbácbalu

Ing. Petr Dopita, pondělí, 14:00 - 16:45, Podrobnosti »

Přebor školy v přehazované

Ing. Petr Dopita, pondělí, 14:00 - 16:45, Podrobnosti »

Přebor školy ve florbalu mladších žáků ,st.žáků a dorostenců.

Ing. Petr Dopita, pondělí, 14:00 - 17:45, Podrobnosti »

Přebor školy ve volejbale

Radka Holubářová, 14:00 - 17:00, Podrobnosti »

Příprava na reprezentaci školy

Radka Holubářová, 15:00 - 16:00, Podrobnosti »

Přípravka na talentové zkoušky

Mgr. Zuzana Jirchářová, úterý, 15:15 - 16:00 nebo pátek, 12:50 - 13:35 nebo pondělí, 07:00 - 07:45 nebo pátek, 07:00 - 07:45 nebo středa, 07:00 - 07:45 nebo pondělí, 15:00 - 15:45 nebo čtvrtek, 07:00 - 07:45 nebo středa, 14:15 - 15:45 nebo středa, 15:45 - 16:30, Podrobnosti »

Přípravka pro rychlošlapky

Bc. Lucie Dospělová, úterý, 17:00 - 19:00, Podrobnosti »

Psychologie pro každého

PaedDr. Jana Veselá, pátek, 14:00 - 17:30, Podrobnosti »

Regionální knižní minitrh Varnsdorf

Mgr. Jana Petrová, 09:00 - 17:00, Podrobnosti »

Roboti aneb hrajeme si rádi

Ing. Jaroslav Klinský, středa, 13:00 - 16:00, Podrobnosti »

Roboti aneb hrajeme si rádi

Mgr. Robert Seifert, středa, 13:00 - 16:00, Podrobnosti »

Rychlé míče (volejbal)

Mgr. Miroslav Kvíz, pondělí, 15:00 - 16:30, Podrobnosti »

Řešíme a diskutujeme aneb co a jak

Mgr. Lenka Pondělíčková, pátek, 14:20 - 15:05, Podrobnosti »

Sboreček

Mgr. Hana Hořeňovská, úterý, 13:15 - 14:45, Podrobnosti »

Scrapbooking

Mgr. Eva Salovová, středa, 15:00 - 16:30, Podrobnosti »

Snídaně s kvartou A

Mgr. Marek Jasa, středa, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Sókratés - seminář (témata z oblasti filosofie, politologie, sociologie ...)

Mgr. Jan Hedvík, středa, 16:00 - 16:45, Podrobnosti »

Spinning

Milan Roudnický, středa, 16:30 - 18:00 nebo čtvrtek, 16:15 - 17:45 nebo úterý, 16:15 - 17:45, Podrobnosti »

Splašené hole (florbal)

Mgr. Miroslav Kvíz, čtvrtek, 15:00 - 16:00 nebo úterý, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Splašené hole (Florbal)

Mgr. Marek Winter, středa, 06:30 - 07:30 nebo úterý, 15:00 - 16:00, Podrobnosti »

Společná snídaně

Mgr. Kateřina Loubková, čtvrtek, 14:00 - 15:00, Podrobnosti »

Spolu to lépe zvládnem

Mgr. Vladislava Krejčová, čtvrtek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

sportovně-turisticky-kurz

Milan Roudnický, pondělí, 12:00 - 15:00, Podrobnosti »

Stmelovač

Bc. Veronika Svobodová, pátek, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Stolní tenis

Mgr. Jitka Filipová, středa, 13:30 - 15:00, Podrobnosti »

Strategie G5

Mgr. Milan Hrabal, středa, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Školní televize - GymBreak

Mgr. Lukáš Melichar, čtvrtek, 14:45 - 16:45, Podrobnosti »

Šprechtíme si

Mgr. Pavlína Geschwentner, pondělí, 14:30 - 15:15, Podrobnosti »

ŠtěkBěh

Bc. Lucie Dospělová, pátek, 17:00 - 19:00, Podrobnosti »

Textem tím se prokousej!

Mgr. Pavlína Geschwentner, úterý, 14:30 - 15:15, Podrobnosti »

Třídní sedánky

Ing. Kamila Málková, středa, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Turnaj ve florbalu

Radka Holubářová, 14:00 - 16:30, Podrobnosti »

Upaluj! Ochablý sval posiluj!!

Bc. Lucie Dospělová, pondělí, 17:00 - 18:30, Podrobnosti »

Vaření

Mgr. Petr Čapek, pondělí, 15:00 - 17:30, Podrobnosti »

Výtvarné vyjadřování

Věra Svatoňová, úterý, 13:15 - 15:45, Podrobnosti »

Za adrenalinovými zážitky

Radka Holubářová, 08:00 - 14:00, Podrobnosti »

Začni den s Basketem

Mgr. Jan Šišulák, úterý, 07:00 - 07:45, Podrobnosti »

Zprovoznění školní knihovny

Mgr. Jana Petrová, pondělí, 13:35 - 15:05, Podrobnosti »

pisture

Vítejte na stránkách Akademie příslibu

Dnes je 25. 7. 2017, svátek má Jakub.